Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 501 hodnocení
5
491x
4
10x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MI Avatar autora Marcel Ingvort Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.8.2025
Na poprvé, velmi spokojen.
MM Avatar autora Michaela Márová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.8.2025
Avatar autora Michal Šišma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.8.2025
Kvalitní kufr kabinových rozměrů. Již další dobu vlastním stejný, ale v jiné barvě. slouží mi velice dobře. Využití, 3 až 5 krát za rok. Manipulace na letišti – bez větších známek poškození. Kolečka v pořádku, vnitřní rozložení také v pořádku.
Avatar autora Dominika Šmídová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2025
PG Avatar autora Pavel Gusev Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.8.2025
Jsem velice spokojen s vašimi službami! Rychlé dodání a skvělá taška! Děkuji vám!
LJ Avatar autora Ladislav Ježišek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2025
Vše ok.
RV Avatar autora Radek Vrtiška Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 5.8.2025
Promptní dodání.
KH Avatar autora Karel Hořínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2025
OF Avatar autora Oldřich Fojtík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2025
MS Avatar autora Michaela Sukupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2025
DM Avatar autora Danuše Mikeschová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 4.8.2025
JT Avatar autora Jana Tulingerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.8.2025
Rychlé dodání, vše bylo v pořádku.
BF Avatar autora Bronislava Franková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2025
Přehledné stránky,rychlé doručení-ve středu večer objednáno a v pátek dopoledne doručeno.Kvalitní zboží.
IJ Avatar autora Ivona Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.7.2025
Rychlé jednání od objednání po dodání. Děkuji.
Avatar autora Jana Šimková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.7.2025
Vše v pořádku, rychlé dodání
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
vše v naprostém pořádku, rychle dodáno
PO Avatar autora Petr Otípka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
VG Avatar autora Věra Gramanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
PM Avatar autora Pavlína Martinková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2025
HP Avatar autora Hana Petrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2025
Rychlé dodání, kvalitní zboží ... vše v pořádku

Ovládací prvky výpisu

501 položek celkem